sonna.com.ua

Gladiator X550, nástupca legendárnych dlhých gladiátorov, je tu a rozhodne bude dôstojným nástupcom!

Gladiator X550 je od základu nová štvorkolka, ktorá nevychádza zo žiadneho predchádzajúceho jednovalcového modelu. Novinka ponúka úplne nový a silný motor (u Gladiatora vôbec prvýkrát bez rozbehovej spojky), rám, riadenie (voliteľne aj s EPS), komfortné odpruženie a samozrejme celý moderný dizajn. Úplne nový 500 cc motor s EFI plnením Bosch a s piestom z modelu X8 je podstatne silnejší ako predchádzajúce päťstovky. Väčší krútiaci moment a absencia spojky za následok aj výrazne rýchlejší nástup akcelerácie a tak je Gladiator X550 dokonca silnejšie ako "šesťstovka" X6! Pracovné zaradenie stroja podporuje skvelá motorová brzda. Cestovanie a expedície potom skvelo reprezentuje precízne fungujúcu podvozok, ktorý vo svojej kategórii nemá obdoby.

Nový Gladiator X550 je samozrejme nabitý plnou výbavou a ponúka všetko, čo plnohodnotná pracovná štvorkolka 4x4 mať - el. prepínateľný pohon 4x4 s možnosťou 100% uzamknutia predného diferenciálu, silný navijak 3000 lbs, homologované ťažné zariadenie s el. zásuvkou, praktické nosiče Lock-N-ride, LED denné svietenie, priestrannú schránku pod sedlom, atraktívny LCD displej, 12 "ALU kolesá, šesťplátnové pneumatiky, opierku a madlá pre spolujazdca, ochranné Blastre na ruky ...

Gladiator X550 je ponúkaný v dlhej verzii a na výber je aj verzia s posilňovačom riadenia (EPS)!

Dostupné farby oranžová, čierna, modrá, listová kamufláž.

Na tento stroj tiež poskytujeme zvýšenú trojročnú záruku a doživotnú továrenskú záruku na rám stroja. Táto jedinečná a vysoko nadštandardná záruka platí pre prvého majiteľa stroja, nevzťahuje sa na spotrebný materiál a je neprenosná.


Kvalifikovaný servis, dodávky náhradných dielov a technická podpora  u nás samozrejmé.


** Ťažné zariadenie je plne homologované a možno ho využívať aj v cestnej premávke.

Za príplatok 370, - € s DPH je možné získať akčnú verziu Snowblaster, obsahujúce profi snehovú radlicu a zateplené návleky na riadidlá!

6190,- € s DPH verzia Gladiator X550
6740,- € s DPH verzia Gladiator X550 EPS 

Dovoz štvorkolky v rámci Slovenska zadarmo !!!