sonna.com.ua

TRV 700i PS na predĺženom podvozku Ride-inTM so silným a spoľahlivým jednovalcovým motorom 700i je ideálny stroj pre ťažkú prácu i víkendové úteky vo dvojici. Modely TRV sa líšia od základných modelov predĺženým podvozkom a špičkovou výbavou. Okrem posilňovača riadenia s variabilným účinkom, atraktívnych hliníkových diskov, navijaku WARN a homologizovaného ťažného zariadenia, tu nájdete hlavne jedinečný systém TRV, ktorý dokáže premeniť vášho Arctic Cata na luxusný dvojsedadlový cestovný stroj, tvrdo pracujúcu štvorkolku s rozmerným nosičom SpeedRack vzadu, alebo na nákladný terénny pick-up s objemnou plastovou korbou. Dlhý rázvor vám navyše prináša vyššiu stabilitu pri rýchlej jazde a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch.
Farby:        
      Motor 700i H1 Spoľahlivý jednovalec
700 H1 je agilný, kvapalinou chladený jednovalec s objemom 695 ccm s obrovskou ťažnou silou, veľkým krútiacim momentom a nízkou spotrebou. Elektronické vstrekovanie zaisťuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou, okamžitú reakciu na pridanie plynu, spoľahlivé štartovanie pri každej teplote a optimálne zloženie zmesi nezávisle na nadmorskej výške.
        Carlisle Badlands XTR Pneumatiky do každého terénu
Agresívna vzorka týchto univerzálnych trojplátnových pneumatík vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené s využitím najmodernejších technológií, ponúkajú radiálne pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.
                   Posilňovač riadenia s variabilným účinkom        
Menšia únava, ľahšie riadenie, ľahšie ovládanie. Elektronické posilňovače riadenia ArcticCAT sú najsilnejšie na trhu. Posilňovač nielen výrazne znižuje silu potrebnú na riadenie, ale zároveň pôsobí aj ako účinný tlmič úderov do riadidiel alebo volantu keď predným kolesom zachytíte v rýchlosti o kameň alebo peň, alebo prehliadnete dieru vo vysokej tráve.
                 Duramatic Automatická prevodovka
   Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárna (hnacia) spojka, sekundárna (hnaná) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivú spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (redukcia / rýchlo dopredu/neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.
                Pohon 4x4 elektricky pripojiteľný
Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom.
Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadné (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu.
Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú.
Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj na vysoko účinné snežné vozidlo.
     Uzávierka diferenciálu s elektrickým ovládaním
Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohli predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.
            Nezávislé zavesenie Dvojité A-ramená
Arctic Cat chcel vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládacie sily v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.
     Predný nosič SpeedRack Rýchle upevnenie príslušenstva
Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack ® umožňujúce rýchle pripevnenie príslušenstva. Na predný nosič naložíte až 45 KG.
                      Kotúčové brzdy Výkonný hydraulický systém
Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.
                        TRV Systém (3in1)
Jedinečný systém TRV, to sú tri štvorkolky v jednej. S namontovanou zadnou sedačkou budete vy aj váš spolujazdec luxusne cestovať prvou triedou. Stačí ale vytiahnuť iba dva čapy, zadnú sedačku bez potreby náradia ľahko vyberiete, a namiesto nej môžete namontovať robustný zadný nosič SpeedRack alebo nákladnú korbu s vysokou nosnosťou. Sedačka spolujazdca je v základnej výbave tohto modelu, zadný nosič Speedrack a korba idú voliteľne doobjednať.
             Sedadlo s madlami TRV Samostatné sedlo spolujazdca
Luxusné samostatné sedadlo spolujazdca s príjemnými madlami a pevnou opierkou chrbta umožní vám aj vášmu spolujazdcovi cestovať prvou triedou. Spolujazdec sedí na svojom vlastnom sedadle, a to vám ako vodičovi dáva viac priestoru pre aktívne riadenie a vyvažovanie štvorkolky. A ak chcete, vďaka premyslenému systému TRV stačí vytiahnuť dva čapy, a zadnú sedačku ľahko bez akéhokoľvek náradia môžete vymeniť za priestorný zadný nosič so systémom SpeedRack alebo za veľkú nákladnú korbu. Jednoducho geniálne.
PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE ŠTVORKOLKY:
  Navijak WARN RT30 Výkonný značkový navijak
Silný navijak WARN RT30 od popredného svetového výrobcu je neoceniteľným pomocníkom kedykoľvek sa potrebujete dostať z najhoršieho, pri sťahovaní dreva alebo pre ovládanie snežnej radlice. Funguje spoľahlivo aj pod vodou, diaľkové ovládanie má dostatočne dlhý kábel, ale čo je vôbec najlepšie: je už v cene štvorkolky! V hodnote 400,- €
    Značkový výfuk REMUS Kvalita svetového výrobcu
Štýlový, vysoko kvalitný výfuk Remus z nerezovej ocele s hlbokým a sýtym zvukom dáva štvorkolkám Arctic Cat viac sily a krútiaceho momentu pri súčasnom znížení hmotnosti. Vyrobený z najkvalitnejších materiálov, je homologovaný výfuk Remus optimálnou kombináciou nezameniteľného zvuku, atraktívneho dizajnu a vysokého výkonu.
Ťažné zariadenie
Vášho Arctic Cata si budete chcieť užívať kedykoľvek to pôjde. Uvidíte sami. Preto sú všetky naše štvorkolky vybavené extrémne robustným homologizovaným ťažným zariadením. Pripojte zaň vozík, príves alebo závesný systém SPEEDPoint ™ a odveziete, priveziete a urobíte jednoducho všetko.  V hodnote 50,- €
        Predný ochranný rám 
Robustný predný ochranný rám Arctic Cat ® chráni predok vašej štvorkolky pred útokmi prírody. Vďaka kvalitnému práškovému lakovanie poskytuje štvorkolke dlhodobú ochranu.
  Zadný nosič TRV 
Zadný nosič na modely TRV. Zväčšuje prepravnú kapacitu vášho Arctic Cata TRV. S možnosťou pripevnenia originálneho zadného kufra TRV CARGO BOX.
   ALU disky Black MAGIC z ľahkej hliníkovej zliatiny
Exkluzívny štýl, agresívny tuningový vzhľad a jedinečná konštrukčná odolnosť. Atraktívne disky Bladz z ľahkého hliníka odolného voči korózii. V atraktívnom prevedení s kontrastnými, vysoko leštenými lúčmi sú chránené vrstvou priehľadného laku s vysokou odolnosťou proti oderu. S offsetmi priamo určenými na štvorkolky a Side by side Arctic Cat poskytnú tieto robustné disky vášmu stroju jedinečné jazdné vlastnosti.