sonna.com.ua

Základný model úžitkových UTV Linhai  vás prekvapí svojou pracovitosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi.

S motorom 400 ccm má tento  nákladiak dostatok sily pre každodennú prácu, hravo si poradí s plne naloženým  pripojeným vozíkom. Vďaka silnej redukcii a pripojiteľnému pohonu 4x4 vás aj s nákladom dostane na najneprístupnejšie miesta. Pri sklápaní korby pomáhajú účinné plynové vzpery, pevná a odolná rámová klietka vás aj vášho spolujazdca ochráni pri jazde lesom

Farby Bílá
Motor:
Kvapalinou chladený jednovalec OHC vlastnej výroby. Motor si hravo poradí s každou prácou, je veľmi spoľahlivý a zároveň nenáročný v každodennej prevádzke. Výkon je od motora prenášaný na kolesá cez robustnú automatickú dvojrýchlostnú prevodovku so silnou redukciou, neutrálom a spiatočkou od kanadskej firmy CVTech, pri zdolávaní prudkých svahov navyše oceníte účinnú motorovú brzdu.
Pohon
Elektricky pripojiteľný pohon 2x4 / 4x4 zaručuje dostatok trakcie na každom povrchu. Jediným stlačením tlačidla si môžete zvoliť pohon zadných, alebo všetkých štyroch kolies.
Podvozok
Vysokú priechodnosť a stabilitu v každom teréne zabezpečuje široký, ľahko ovládateľný podvozok s veľkými zdvihmy pérovania a nízkou polohou ťažiska. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené a odpružené päťpolohovým nastaviteľným pružením.
Korba
Na priestrannú sklopnu korbu s rozmermi 1092 x 900 x 270 cm môžete naložiť až 300 kg nákladu, vďaka praktickému sklopnému čelu a jednoduchému sklápanie s pomocou dvoch plynových vzpier je zloženie každého nákladu hračkou.
Brzdy
Mohutný dimenzovaný hydraulický brzdový systém so štyrmi kotúčmi a veľkým priemerom brzdových piestou poskytuje presvedčivú brzdnú silu. Brzdy s progresívnym nástupom a vyváženým účinkom na prednej a zadnej náprave su výborne predvídateľné a bezpečne zastaví váš stroj aj s prívesom alebo ťažkým nákladom.