sonna.com.ua

M550 4x4 stáva sa novým najlepším pracovno-rekreačnom Linhaiom všetkých čias a opäť posúva štandardy štvorkoliek vo svojej triede. Moderný agresívny dizajn, pomer ceny a kvality, vysoká úžitková hodnota, skvelá ovládateľnosť a vynikajúci praktickosť robia z modelu M550 nového favorita strednej triedy. Linhai M550 vychádza z osvedčenej techniky predchádzajúcich modelov s nezávislým zavesením a spoľahlivým jednovalcovým motorom, ale napríklad o prípravu zmesi sa teraz stará moderné vstrekovanie DELPHI. Okrem nižšej spotreby a čistejšieho spaľovania prináša systém EFI aj spoľahlivé a bezproblémové štartovanie pri každej teplote bez potreby sytiča a optimálny výkon motora v každej nadmorskej výške.

Farba:   BíláBíláBílá

Motor EFI

Spoľahlivý kvapalinou chladený jednovalcový motor SOHC má dostatok sily pre ťažkú prácu aj rýchlu akceleráciu. O prípravu zmesi sa stará moderný vstrekovania paliva DELPHI. Z motora sa výkon prenáša na kolesá cez robustnú automatickú dvojrýchlostnú prevodovku od prednej kanadskej firmy CVTech so silnou redukciou, neutrálom a spiatočkou. V kopcovitom teréne navyše oceníte aj účinné brzdenie motorom.

Uzávierka predného diferenciálu

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferencialu vám pomôže dostať sa z ťažkého, členitého alebo klzkého terénu, keď sa predné kolesa začnú pretáčať. Pri zaradenom pohonu všetkých kolies (4x4) sa po zapnutí uzávierky začnú obe poháňané predné kolesá otáčať rovnakou rýchlosťou, sila motora ide na obe predné a na obe zadné kolesá, a to vám umožní spoľahlivo vyjsť, prejsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku, dostať sa z problematického miesta. Stačí len zastaviť a stlačiť ovládanie uzávierky diferenciálu na riadidlách.

Pohon 4x4

Spoľahlivý elektricky priraditeľný pohon 2x4 / 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu zabezpečuje najvyššiu možnú trakciu na akomkoľvek povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách sa výkon motora začne prenášať na všetky kolesá.

Podvozok

Vysoká priechodnosť terénom a perfektná stabilita v zákrutách aj pri rýchlej jazde. Vynikajúci široký podvozok spoločne s tuhým rámom a nízkym ťažiskom zaisťuje príjemné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s vysokými zdvihy perovania vás nadchne.

LED osvetlenie

Atraktívne LED osvetlenie podčiarkuje moderný dizajn modelu M550. LED svetlá pre denné svietenie efektné dopĺňajú agresívny vzhľad dvojitých vysokovýkonnných projektorových svetlometov s duálnymi šošovkami, a spoločne s LED smerovkami dávajú Linhai M550  dokonale osobitý vzhľad. Rovnaké  moderné LED svetlá s čírou optikou sú použité aj pri zadných 16diodových koncových svetiel a zadných smeroviek so zvýšenou svietivosťou pre vysokú pasívnu bezpečnosť.

Úložné priestory

Na výlete alebo pri každodennej práci oceníte veľké úložné priestory vpredu a vzadu. Oba úložné priestory sú ľahko prístupné po odklopení plastových krytov v prednej kapote alebo vzadu za sedadlom. Vaše veci tak máte neustále pri ruke, pripravené na použitie kedykoľvek ich budete potrebovať.