sonna.com.ua

Gladiator X520 EPS - prináša populárny atraktívny dizajn, moderné prvky a v neposlednom rade skvelý výkon osvedčeného motora 500 ccm v kombinácii s bezspojkovým kanadským variátorom CV-TechRovnako ako obsahovo nižšia súrodenec, prináša novinka technológiu osemstovky, osvedčený systém 4x4 so 100% uzávierkou diferenciálu a rad moderných prvkov a vychytávok, celkom ojedinelých v tejto kategórii. Model 520 sa jasne a logicky radí po boku ostatných profesionálnych pracovných strojov Gladiator a definitívne dopĺňa rad pracovných Gladiátorou novej generácie "X". Týmto modelom CF Moto definitívne opúšťa predchádzajúce legendárne modely 510, 530, X5, X6 a ukazuje nový trend vo výrobe a technológii modelov generácie "X". Voliteľná výbava posilňovača riadenia a výber z krátkej či predĺženej verzie, len podčiarkuje starostlivosť, ktorú výrobca venoval konštrukcii tohto modelu.

Gladiator X520 EPS má skvelý výkon motora z modelu Gladiator X550, vynikajúce a hravé jazdné vlastnosti modelu Gladiator X450 a úplne nevídanú cenovku na modely kategórie 500 ccm s EPS!

Nový Gladiator X520 je samozrejme nabitý plnou výbavou a ponúka všetko, čo má plnohodnotná pracovná 4x4 mať - el. prepínateľný pohon 4x4 s možnosťou 100% uzamknutia predného diferenciálu, silný navijak, homologované ťažné s el. zásuvkou, praktické oceľové nosiče, LED denné svietenie, priestrannú schránku pod sedadlom, atraktívny LCD displej, atraktívny 12 "ALU kolesá, 25" viacplátnové pneumatiky, opierku a madlá pre spolujazdca (voliteľne) ...