sonna.com.ua

Gladiator UTV 550 EPS
Najdostupnejšie moderné výkonné UTV na trhu!
Úplne nové moderné a cenovo nesmierne atraktívne plne pracovné 4x4 UTV. Špičková profesionálna nákladná štvorkolka nielen pre všetkých farmárov, lesníkov či drevorubačov! Osvedčená technika, luxusný dizajn a maximálne pracovné využitie.
Základom stroja Gladiator UTV je masívny a vysoko odolný oceľový podvozok disponujúci nezávislým zavesením všetkých kolies s výborne zladenými a široko nastaviteľnými tlmičmi. Pohonnou jednotkou je úplne nový, vysoko spoľahlivý a úsporný jednovalcový motor s obsahom 500 ccm s EFI plnením Bosch a vysokým krútiacim momentom 46 Nm. Špičkový kanadský variátor CVTech, väčší krútiaci moment a absencia spojky má za následok aj výrazne rýchlejší nástup akcelerácie a tak je Gladiator UTV 550 dokonca silnejšie ako pôvodná "šesťstovka" UTV 630! Jasné pracovné zaradenie stroja podporuje tiež skvelá motorová brzda.
Pohon 4x4 s uzávierkou, obrovská svetlá výška, skvelé jazdné vlastnosti, elegantné 14 "plechové disky, viac plátnové odolné pneu, priestranná sklopná korba s praktickými okami, navijak 3500 lbs (voliteľné), bohaté úložné priestory, LED svetlá, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo, plastová strecha a predné sklo (voliteľné), bočné dvere, bezpečnostné pásy - to sú ďalšie atribúty, ktoré z Gladiatora UTV 550 robia najvšestrannejšieho pomocníka, akého ste si mohli priať!
Gladiator UTV 550 je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestne vozidlo pre vodičské oprávnenie skupiny B1 (automobil). Ako tradične je u strojov rady Gladiator exkluzívna trojročná záruka na celý stroj a tiež doživotná továrenské záruka na rám stroja. Táto jedinečná a vysoko nadštandardná záruka platí pre prvého majiteľa stroja, nevzťahuje sa na spotrebný materiál a je neprenosná.