sonna.com.ua

Stroj na radosť! Áno, takto najvýstižnejšie by sa mohla nazývať nová osemstopäťdesiatka zo stajne SMC. Zabudnite na všetko, čo ste o štvorkolkách vedeli. Tento stroj je proste iný! Explozívny výkon skvelého V-Twin motora prenáša prostredníctvom variátora s motorovou brzdou a vychytaných prevodov na terén s tak neuveriteľnou ľahkosťou, že vám už ostane len sústrediť sa na čistú radosť z jazdy! K dokonalému zážitku vám nové Jumbo pribalil fantasticky fungujúci posilňovač riadenia a prvotriedú ergonómiu podvozku! 

Srdcom stroja je úplne novo navrhnutý dvojvalcový, vodou chladený V-Twin motor spojený s perfektne fungujúcim CVT variátorom japonskej provincii. O plnení motora sa stará vstrekovanie americkej firmy DELPHI. Aj napriek veľmi vysokému výkonu 73 koní a krútiacim momentom 84 Nm sa konštruktérom podarilo motor maximálne zmenšiť a odľahčiť, čo ďalej prispieva k vysokej dynamike stroja.

Základom podvozku je zosilnený moderný priestorový rám s plne nezávislým zavesením všetkých kolies, ktorý sa tak skvele osvedčil u športových i pracovných modelov značky. Vďaka vyzretému odpruženiu, svetlej výške, ale hlavne úplne dokonalému fungujúcemu progresívnemu posilňovaču riadenia, ponúka stroj fantasticky ľahké ovládanie v každom jazdnom režime vrátane plného 4x4. Priestranná palivová nádrž, inteligentný dizajn a prvotriedná ergonómia sú ďalšími tromfy tejto vynikajúcej taiwanské štvorkolky, ktoré z každej jazdy robia nezabudnuteľný zážitok!

Ale aj tak úžasný výkon stroja je občas nutné pribrzdiť a k tomu slúži plne hydraulické brzdy a perfektné fungujúca motorová brzda. O príkladnú trakciu sa starajú špičkové pneu Maxxis Bighorn. K celkovému pohodliu jazdca aj spolujazdca ďalej prispieva široké dvojstupňové sedadlo a veľkorysý priestor nášľapov, čo je neklamným znakom tejto predĺženej varianty podvozku.

V základnej cene nájdete prakticky všetko, čo k dokonalému stroju má patriť. Od el. prepínateľného pohonu 4x4 s možnosťou 100% uzamknutia predného diferenciálu, silného navijaku, homologizovaného ťažného zariadenia s el. zásuvkou, praktických oceľových nosičov, LED denného svietenia, radu priestranných schránok, multifunkčného displeja, atraktívnych 12 "ALU kolies, viac plátnových pneumatík až napríklad po uzamykateľné viečko nádrže.