sonna.com.ua

Tichá a čistá prevádzka, nulové emisie a dlhý dojazd. To sú kľúčové výhody, ktoré dávajú elektrickému UTV Linhai E-5S široké možnosti použitia - od údržby golfových ihrísk, parkov a mestskej zelene cez prácu v zoologických a botanických záhradách až po neobmedzený vjazd do skladov, továrenských hál, priemyselných areálov a uzavretých priestorov, alebo tiché výjazdy za lovom - Linhai E-5S zvládne všetko, nech pracuje akokoľvek tvrdo. Linhai E-5S vás veľmi príjemne prekvapí nízkymi prevádzkovými nákladmi: nepotrebuje benzín, naftu ani plyn, žiadne výmeny motorových olejov a filtrov, a pritom je rovnako pracovitý ako každé iné UTV. Ľahko ovládateľný podvozok zaisťuje bezpečnú a stabilnú jazdu, veľkú sklopnú korbu možno ľahko premeniť na priestrannej plato. A potom je tu výbava: už v základnej cene ponúka Linhai E-5S plné čelný plexi, plastovú strechu, masívny predný ochranný rám, ochranné bočné dvere, hlavové opierky alebo atraktívne liate hliníkové kolesá.

Tichý elektrický motor: Elektrický motor je prakticky bezhlučný a neprodukuje žiadne výfukové plyny. Preto ho môžete používať nielen na farmách, chatách a záhradách, ale aj v halách a uzavretých priestoroch. Elektromotory majú oproti spaľovacím motorom aj ďalšie výhody: spaľovací motor vyžaduje na dosiahnutie výkonu a krútiaceho momentu vysoké otáčky, ale s elektromotorom máte maximálny krútiaci moment k dispozícii už od nulových otáčok, čo oceníte napríklad pri rozjazde do prudkého kopca. Elektromotor pracuje s až 95% účinnosťou, má nižšie prevádzkové náklady a nie je citlivý na zmeny teplôt, takže sa nemusíte obávať, že v zime nenaštartujete.

Batérie Varta Professional: UTV Linhai E-5S poháňajú jedny z najkvalitnejších a najrobustnejších batérií na trhu - vysokovýkonné trakčné batérie Varta Professional Deep Cycle AGM. Tieto špičkové batérie majú vďaka najmodernejším technológiám obrovskú rezervu energie a extrémne dlhú výdrž. Najväčšou prednosťou týchto trakčných batérií je však ich vynikajúca cyklická odolnosť. Trakčné batérie sú konštruované tak, že im nevadí dlhodobé opakované hlboké vybíjanie, na rozdiel od bežných štartovacích autobatérií, ktoré vysoké cyklické zaťažovanie s opakovaným nabíjaním a vybíjaním silne namáha. Batérie Varta Professional Deep Cycle AGM sú úplne bezúdržbové a odolné proti vytečeniu.

Odolný podvozok: Dobrú priechodnosť terénom a výbornú stabilitu zabezpečuje široký ľahko ovládateľný podvozok s kvalitnými pneumatikami, veľkými zdvihmy perovania a nízko položeným ťažiskom. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené a sú odpružené kvalitnými hydraulickými tlmičmi. U zadných tlmičov možno nastaviť tuhosť pružín.

Sklopná multifunkčná korba: Na priestrannú oceľovú sklopnu korbu naložíte všetko, čo potrebujete odviezť. Pre prevážanie rozmerných nákladov možno bočnice ľahko sňať a premeniť tak korbu na priestranné nákladne plato.

Ovládanie po ruke: Volant a všetky ostatné ovládacie prvky sú prehľadne a ergonomicky usporiadané, všetko je v dosahu a presne tam, kde to intuitívne očakávate, ovládanie vám celkom prirodzene padne do ruky. To výrazne uľahčuje prácu, pozornosť pri jazde nie je ničím rozptylovaná a stroj máte neustále pod kontrolou.

Účinné hydraulické brzdy: Kotúčové brzdy s vysokou brzdnou silou na všetkých štyroch kolesách spoľahlivo zastaví stroj aj s ťažkým nákladom alebo plne naloženým prívesom. Vďaka progresívnemu nástupu účinku je brzdenie citlivé a predvídateľné.