sonna.com.ua

TGB BLADE 600i SE LT 4x4

Model TGB Blade 550 si získal povesť výkonnej, odolnej, spoľahlivej a pracovitej úžitkovo-rekreačnej štvorkolky strednej triedy, ktorá znesie i nešetrné zaobchádzanie. Teraz však prichádza nový Blade 600 LT - ešte výkonnejší, ovládateľnejší a stabilnejší, vybavený pokročilými technológiami, s vysokou úrovňou výbavy. Najväčším ťahákom je bezpochyby celkom nový výkonný motor 600 ccm s vysokou ťažnou silou a pôsobivým zrýchlením. Výborne vybavená štvorkolka vyniká skvelým pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty, mimoriadnou obratnosťou a jednoduchým a príjemným riadením. Moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, veľká svetlá výška a široký rozchod dávajú štvorkolke vysokú stabilitu a špičkovú prestupnosť terénom; predĺžený podvodozok zaisťuje výbornú stúpavosť a stabilitu pri zachovaní vysokej obratnosti a hravej ovládateľnosti krátkych modelov. 

Farebné prevedenie: matná hnedo-šedá 
                                    strieborná 

NOVÝ MOTOR 600 ccm 
Viac výkonu, viac práce a viac zábavy. Najväčším prínosom nového modelu je bezpochyby celkom nový, kvapalinou chladený motor 600 ccm, do ktorého inžinieri firmy TGB vložili množstvo moderných technológií vrátane novej štvorventilovej hlavy, kombinovaného chladenia kvapalinou a olejem s dvoma samostatnými chladičmi, alebo elektronického vstrekovania paliva Siemens, ktoré zaručuje vysoký výkon, ťažnú silu a točivý moment v každých otáčkach, spoľahlivé štartovanie v lete aj v zime, znížené emisie a nízku spotrebu paliva. 

PREPRACOVANÝ PREDĹŽENÝ PODVOZOK 
Zmenená geometria podvozku, nové zavesenie predných kolies, prepracovaná geometria riadenia a nové nastavenie tlmičov dávajú štvorkolke presné riadenie, hravú ovládateľnosť a výrazne lepšiu stabilitu v ťažkom teréne i pri športovej jazde. Moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou umožňuje vynikajúcu prestupnosť terénom, v ťažkom teréne naviac oceníte i elektricky pripojiteľný pohon predných kolies 2x4/4x4 s môžnosťou elektricky uzamknúť rýchle pracujúcu uzávierku predného diferenciálu.

VÝKONNÉ KOTÚČOVÉ BRZDY
Účinný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a veľkým brzdným výkonom vám dá istotu a dôveru pri ťažkej práci, jazde s ťažkým prívesom, alebo pri posúvaní vašich jazdeckých limitov. Brzdy s pancierovanými hadičkami umožňujú dávkovanie a dokonalú kontrolu brzdného účinku. 

MODERNÉ NOSIČE BATOŽINY
Moderné nosiče vyrobené z kvalitného plastu majú vysokú nosnosť, výborne odolávajú poškriabaniu a na rozdiel od oceľových nosičov nehrdzavejú a aj po rokoch náročnej prevádzky vyzerajú stále dobre.

MODERNÉ LED OSVETLENIE
Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie zaujmú na prvý pohľad každého. Spoločne s dvojitými zadnými LED svetlami a LED blikačmi je TGB Blade 600 ešte dospelejšie a príťažlivejšie. A keď zapadne slnko, výkonné projektorové svetlomety vám vždy spoľahlivo pomôžu nájsť cestu domov. 

MULTIFUNKČNÝ LCD DISPLEJ
Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Moderný multifunkčný LCD displej je nielen čitateľný, ale aj krásny a ponúka spústu funkcií ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovej prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.