sonna.com.ua

OUTLANDER MAX 570 DPS T3b ABS MY18

Outlander MAX 570 DPS je zárukou výkonu, spoľahlivosti a skvelej ceny v jednom! Upravená kalibrácia osvedčeného dvojvalcového motora Rotax 570 má lepší výkon ako predtým a dokonca predstihuje aj silnejšie štvorkolky! Dvojvalec s výkonom 48 koní, chladený kvapalinou, s tradičným elektronickým vstrekovaním paliva (EFI).

Zníženie namáhavosti riadenia a ​vysokú presnosť ovládania zabezpečuje trojrežimový dynamický posilňovač riadenia DPS (MIN, MED, MAX) so senzorom rýchlosti.

Úplnou novinkou je technológia ABS - systém proti zablokovaniu bŕzd! 

Jazda na tomto MAX modely bude pohodlná aj pre spolujazdca, ktorého sedadlo je mierne zvýšené a zaistí tak lepší výhľad. Pohodlie zabezpečia aj viacpolohové držadlá. Sedadlo spolujazdca je samozrejme veľmi ľahko odnímateľné a Outlander MAX sa takto jednoducho zmení na jednomiestny stroj. 

Základ tvorí druhá generácia vynikajúceho rámu SST G2 s technológiou okolitého rozpätia, ktorý je veľmi ľahký a zároveň odolný.

Vyššiu citlivosť riadenia zaisťuje zavesenie predných kolies so zdvojenými trojuholníkovými ramenami a zavesenie zadných kolies s nezávislými torznými vlečnými ramenami (TTI) eliminuje zmeny v reide a odklone kolies. Výbornú trakciu poskytujú 25 palcové radiálne pneumatiky Carlisle. 

Digitálny multifunkčný displej sa postará o všetky dôležité údaje ako: otáčkomer, tachometer, ukazovateľ prejdených km, denne prejdených km a hodín, palivomer, zaradený prevod, indikátor 4x4, diagnostika, hodiny. 

► Motor Rotax 570
► Technológia ABS
► DPS - trojrežimový dynamický posilňovač riadenia  
► Oceľové nosiče s rýchloupínacím systémom LinQ, nosnosť 163,4 kg
► Rám s technológiou okolitého rozpätia (SST) G2
► 12'' kolesá
► Hmotnosť prívesu 750 kg- brzdený; 335kg - nebrzdený
► 500W magneto
► Zadný vodotesný úložný priestor s objemom 10,9 l
► Zvýšená podlaha
► D.E.S.S. - digitálne kódovaý bezpečnostný systém
► Zásuvka jednosmerného prúdu v konzole, štandardný konektor vzadu 

► Farba: Orange Crush