sonna.com.ua

OUTLANDER MAX DPS 450 T3 MY18

Outlander MAX DPS je zárukou výkonu, spoľahlivosti a skvelej ceny v jednom!  Vysokú presnosť ovládania zabezpečuje trojrežimový dynamický posilňovač riadenia (MIN, MED, MAX).

Motor Rotax 450 je chladený kvapalinou s tradičným elektronickým vstrekovaním paliva. 

Vyššiu citlivosť riadenia zaisťuje zavesenie predných kolies so zdvojenými trojuholníkovými ramenami, a zavesenie zadných kolies s nezávislými torznými vlečnými ramenami (TTI) eliminuje zmeny v rejde a odklone kolies. Výbornú trakciu poskytujú 25 palcové radiálne pneumatiky Calisle. 

Tak ako u jednomiestnych modeloch Outlander, základ tvorí druhá generácia vynikajúceho rámu SST G2 s technológiou okolitého rozpätia, ktorý je veľmi ľahký a zároveň odolný.

Jazda na tomto modeli bude pohodlná aj pre spolujazdca, ktorého sedadlo je mierne zvýšené a zaistí tak lepší výhľad. Pohodlie zabezpečia aj viacpolohové držadlá. Sedadlo spolujazdca je samozrejme veľmi ľahko odnímateľné a Outlander MAX sa takto jednoducho zmení na jednomiestny stroj. 

Vďaka multifunkčnému digitálnemu prístroju budete mať na očiach všetky potrebné údaje: otáčkomer, tachometer, ukazovateľ prejdených km, denne prejdených km a hodín, palivomer, zaradený prevod, indikátor pohonu 4 kolies, diagnostika, hodiny.


► Motor Rotax 450 
► Oceľové nosiče s rýchloupínacím systémom LinQ, nosnosť 163,4 kg
► Rám s technológiou okolitého rozpätia (SST) G2
► 12'' kolesá odlievané z hliníka
► Hmotnosť prívesu 750 kg- brzdený; 590 kg - nebrzdený 
► 500W magneto
► Pohodlné sedadlo spolujazdca s dynamickou ergonómiou 
► Zásuvka jednosmerného prúdu v konzole, štandardný konektor vzadu 
► Farba: oranžová