sonna.com.ua

Absolútna novinka Gladiator X850 V-Twin EPS! 


Extrémne výkonný 800 ccm motor s valcami do ''V'', so špičkovým výkonom 68 koní. Osvedčený bezspojkový variátor CV-Tech (Canada) s motorovou brzdou a vstrekovaním Delphi (USA). Výborné jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný modernizovaný špičkový posilňovač riadenia s progresívnym priebehom a novo použítý systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov.

Ďalšou novinkou je aj nová prevodovka Smartshift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie krútiaceho momentu, či zdokonalený sytém mazania motora. Osvedčený kanadský bezúdržbový variátor s funkciou brzdenia motorom. Novinkou je aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál so 100 % svornosťou. Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanou 4-kotúčovou hydraulickou brzdovou sústavou s pancierovanými brzdovými hadicami.

Zmodernizovaná je aj chladiaca sústava - má až o 35 % vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití. Kompletné odpruženie Gladiatora X850 zabezpečujú nové viacprvkové tlmiče IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5 polohovým nastavením tuhosti, čím toto špičkové odpruženie s dlhými zdvihmi zaisťuje komfort a pohodlie aj na veľkých nerovnostiach.

Medzi ďalšie vychytávky patria aj nové predné mohutne dimenzované dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Široký rozchod kolies s novým systémom zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability.

Môžete si vybrať z troch farebných variácií: oranžová, čierna alebo listová kamufláž