sonna.com.ua

N ajextrémnejšie športové side-by-side na svete

Wildcat, to je stelesnenie rýchlosti a obratnosti dovedená k dokonalosti. S motorom 951cc, H2 V-Twin má viac sily než zúriaca búrka. Jeho parametre sú proste fascinujúce. Jeho riadenie je presné a návykové. Viac sily, lepšie pérovanie, viac atraktívnej výbavy - Wildcatu.

Farba:    

Motor Wildcat X

Je to najvýkonnejší motor, aký kedy Arctic Cat zabudoval do štvorkolky, alebo side-by-side. 4ventilové hlavy valcou, piesty so zvýšenou kompresiou, vačkové hriadele a prepracované vstrekovanie paliva, to všetko zvýšilo už beztak ohromujúci výkon a točivý moment dvojválca H2 1000 V-Twin EFI.

Tlmiče JRI ECX-1 dokonalé odpruženie.

 

Pre väčšie zdvihy pérovania dostáva Wildcat X plne nastaviteľné, 100% rozoberateľné  piggyback jednotky JRI ECX-1 o priewmere 2,5". 70 polohové nastavovanie útlmu kompresie je premiestnené na piestnice, čo praktický eliminovalo hydraulické straty.

Spojka  RAPI RESPONSE

Extrémnu silu motora prenáša na kolesá nová, rýchlo pracujúca automatická prevodovka Rapid Response vyvinutá v spolupráci s prestížnou americkou firmou Team Industries. Prevodovka Rapid Response s dvoma rýchlosťami do predu, spiatočkou, parkovacou polohou a účinným brzdením motorom je vôbec najrýchlejšie pracujúca automatická prevodovka súčastnosti. 

Posilňovač riadenia SxS s variabilným účinkom

Menšia únava, ľahšie riadenie, ľahšie ovládanie. Posilňovače riadenia ArcticCAT sú najsilnejšie na trhu. Posilňovač nielen výrazne znižuje silu potrebnú na riadenie, ale zároveň pôsobí aj ako účinný tlmič úderov do riadidiel alebo volantu keď predným kolesom zachytíte v rýchlosti o kameň alebo peň, alebo prehliadnete dieru vo vysokej tráve. Senzor vo vozidle meria silu vo volante i na kolesách.

Päťprvkové zavesenie

Unikátne päťprvkové zavesenie zadných kolies s takmer polmetrovými zdvihmi je v triede športových side-by-side celkom mimoriadne. Chceli sme, aby bol Wildcat dokonalý a tak sme použili aj najdokonalejší spôsob zavesenia. Žiaden iný výrobca neponúka také zdvihy pérovania, aby udržal všetky kolesá na zemi.

Anatomické sedačky

Sedačky Wildcata s trojbodovými bezpečnostnými pásmi sú neuveriteľne pohodlné a optimálne podopierajú telo vodiča aj spolujazdca pri brutálnych jazdných manévroch. Sedačky vo Wildcate X sú navyše designovo sladené s farbou stroja aby bol výsledný efekt prosto dokonalý

Nastaviteľný volant

Výškovo nastaviteľný volant je ďalšou exkluzívnou prednosťou strojov Arctic Cat. Dodá vám nie len pocit mimoriadneho komfortu, ale hlavne vám umožní nájsť si tú najpohodlnejšiu polohu pri riadení. Odteraz už budete mať všetky dôležité ovládacie prvky na dosah ruky. Presne ako potrebujete.