sonna.com.ua

TGB BLADE 550 EFI LT IRS 14 " 4x4 Face Lift
Obľúbená štvorkolka v predĺženom dvojmiestnom prevedení je teraz ešte atraktívnejšia vďaka novému dizajnu s ostrými dynamickými líniami. Výrazné zmeny sa týkajú prednej i zadnej časti a dávajú novej TGB Blade 550 LT ešte dospelejší a príťažlivejší vzhľad. Výrazným prvkom sú napríklad nové atraktívne LED svetlá pre denné svietenie alebo LED zadné svetlá a smerovky. Nový dizajn dopĺňajú úplne nové 14palcové hliníkové kolesá s ostro lomenými lúčmi.

 Dve pohodlné sedadlá za sebou, vysoká obratnosť, príjemné ovládanie, mimoriadna odolnosť, vysoká spoľahlivosť a vynikajúci pomer ceny, kvality a úžitkovej hodnoty - to sú len niektoré z predností plne vybavenej pracovno -rekreačnej štvorkolky strednej triedy TGB Blade 550 LT IRS EFI 14 ". Predĺžená dvojmiestna verzia obľúbenej TGB Blade 550 IRS zvládne akokoľvek ťažkú ​​prácu, ale vďaka značnému cestovnému talentu je vynikajúca aj pre pohodlné výlety vo dvoch. Nad priemerom triedy vyniká mimoriadnou priechodnosťou terénom a nízkou spotrebou. Dostatočnú silu a rýchlosť, jednoduché a spoľahlivé štartovanie, nízku spotrebu a nárast výkonu a krútiaceho momentu nezávisle na teplote a nadmorskej výške zabezpečuje inovované elektronické vstrekovanie paliva EFI.

Výkonný motor, je spoľahlivý moderný kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec SOHC s objemom 503 ccm s elektronickým vstrekovaním paliva EFI. Výkon motora ide ďalej na dvojrýchlostný heavy - duty variátor so silnou redukciou, spiatočkou, schopnosťou brzdiť motorom a minimálnymi nárokmi na údržbu, a odtiaľ krížovými hriadeli na kolesá.

Vynikajúca priechodnosť terénom - Vďaka svojmu predĺženému rázvoru má štvorkolka TGB Blade 550 LT IRS EFI 14 " ešte lepšiu stúpavosť a poskytuje ešte väčšiu istotu v prudkých výjazdoch. Vynikajúcu ovládateľnosť  a priechodnosť i veľmi ťažkým terénom, zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky ovládané pripájanie náhonu predných kolies ( 2x4/4x4 ) jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne sa naplno uplatní rýchlo pracujúca elektrická uzávierka predného diferenciálu, ktorá úplne uzamkne predný náhon, takže sila motora ide súčasne na obe predné aj zadné kolesá. Pérovanie vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi s progresívne vinutými pružinami a nastaviteľným predpätím možno ľahko perfektne prispôsobiť každým podmienkam, jazdnému štýlu, terénu i nákladu.

Účinné brzdy - trojkotúčový hydraulický brzdový systém s odolnými pancierovymi hadičkami. Kotúč zadnej brzdy je umiestnený priamo na zadnom kardane, kde je skvele chránený pred poškodením.

Multifunkčný LCD displej prehľadne zobrazuje všetky prevádzkové informácie. Obsahuje digitálny rýchlomer, otáčkomer, palivomer, celkové aj denné počítadlo kilometrov, hodiny, počítadlo motohodín, kontrolku uzávierky diferenciálu, ukazovateľ pohonu 2WD/4WD a všetky potrebné kontrolky.

Široký výber doplnkov a príslušenstva - Ku štvorkolke TGB Blade 550 LT IRS EFI 14 " môžete používať širokú škálu profesionálneho pracovného príslušenstva a adaptérov, ktoré možno veľmi ľahko a rýchlo pripojiť. Medzi najčastejšie používané pracovné náradie patria prívesné vozíky, snehové radlice, trávne kosačky a mulčovače alebo Kanadské snežné pásy TJD.

Štvorkolka TGB Blade 550 LT IRS 14 " je homologizovaná pre 2 osoby .

Prémiová výbava Blade 550i LT IRS 14 " Face Lift v základnej cene :
Kevlarové polepy stredových panelov, plne homologované ťažné zariadenie, elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, nové atraktívne 14palcové 8-lúčové hliníkové disky, značkové 26 " pneumatiky, tretie svetlo v otočnej kaplnke, chrániče rúk na riadidlách, nový predný robustný rám, predný aj zadný nosič batožiny, nový design 3M polepov, navijak TGB 3000 .

Vynikajúcu dostupnosť náhradných dielov.