sonna.com.ua

TGB BLADE 550 EFI IRS 14 " Face Lift
Nový dizajn s ostrými dynamickými líniami robí obľúbenú štvorkolku ešte atraktívnejšou. Na prvý pohľad zaujme prepracovaná predná časť s atraktívnymi LED svetlami pre denné svietenie. Spoločne s feceliftom zadnej časti s novými zadnými LED svetlami a smerovkami tak vtláča nové TGB Blade ešte dospelejší a príťažlivejší vzhľad. Nový dizajn dopĺňajú úplne nové atraktívne 14palcové hliníkové kolesá s ostro lomenými lúčmi.

TGB Blade 550 IRS EFI 14 " FL je plne vybavená pracovno - rekreačná štvorkolka strednej triedy pre ťažkú ​​prácu i výlety, s vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Nad priemerom triedy vyniká obratnosťou, jednoduchým a bezproblémovým ovládaním, odolnosťou a vysokou spoľahlivosťou. Dostatočnú silu a rýchlosť, jednoduché a spoľahlivé štartovanie , nízku spotrebu, nárast výkonu a krútiaceho momentu nezávisle na teplote a nadmorskej výške zabezpečuje inovované elektronické vstrekovanie paliva EFI. Pre svoje nadpriemerné vlastnosti získala štvorkolka TGB Blade niekoľkokrát titul najobľúbenejšej štvorkolky v Českej republike a stala sa absolútnym víťazom ankety Štvorkolka roka 2010.

Vynikajúcu priechodnosť terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky ovládané pripájanie náhonu predných kolies ( 2x4/4x4 ) jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne sa naplno uplatní rýchlo pracujúca elektrická uzávierka predného diferenciálu, ktorá úplne uzamkne predný náhon, takže sila motora ide súčasne na obe predné aj zadné kolesá. Pérovanie vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi s progresívne vinutými pružinami a nastaviteľným predpätím možno ľahko perfektne prispôsobiť každým podmienkam, jazdnému štýlu, terénu i nákladu.

 Výkonný motor je spoľahlivý, moderný kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec SOHC s objemom 503 ccm s elektronickým vstrekovaním paliva EFI. Výkon motora ide ďalej na dvojrýchlostný heavy - duty variátor so silnou redukciou, spiatočkou, schopnosťou brzdiť motorom a minimálnymi nárokmi na údržbu a odtiaľ krížovými hriadeli na kolesá .

Účinné brzdy - trojkotúčový hydraulický brzdový systém s odolnými pancierovými hadičkami. Kotúč zadnej brzdy je umiestnený priamo na zadnom kardane, kde je skvele chránený pred poškodením.

Multifunkčný LCD displej prehľadne zobrazuje všetky prevádzkové informácie. Obsahuje digitálny rýchlomer, otáčkomer, palivomer, celkové aj denné počítadlo kilometrov, hodiny, počítadlo motohodín, kontrolku uzávierky diferenciálu, ukazovateľ pohonu 2WD/4WD a všetky potrebné kontrolky.

Medzi najčastejšie používané pracovné náradie patria prívesné vozíky, snehové radlice, trávne kosačky a mulčovače alebo Kanadské snežné pásy TJD.

Štvorkolka TGB Blade 550 IRS 14 " je homologizovaná pre 2 osoby .

Prémiová výbava Blade 550 IRS 14 " EFI Face Lift v základnej cene :
Kevlarové polepy stredových panelov, plne homologované ťažné zariadenie, elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierové brzdové hadičky, nové atraktívne 14palcové 8-lúčové hliníkové disky, značkové 26 " pneumatiky, tretie svetlo v otočnej kaplnke, chrániče rúk na riadidlách, nový predný robustný rám, predný aj zadný nosič batožiny, nový design 3M polepov, odnímateľné stúpačky pre spolujazdca, navijak TGB 3000.

Vynikajúcu dostupnosť náhradných dielov .