sonna.com.ua

Štvorkolka TGB TARGET 550 IRS EFI

TGB TARGET 550 IRS EFI je plne vybavená štvorkolka so špičkovým atraktívnym dizajnom a veľkým športovým espritom, ktorá kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek. Optimalizovaný podvozok vám na jednej strane umožní vyplavovať adrenalín pri dynamickom crosscountry vyčíňaní, ale vďaka priraditeľnému prednému náhonu Target s rovnakou suverénnosťou zvláda aj veľmi ťažké práce, je perfektný na výlety a môžete sa s ním pustiť aj do terénov, na ktoré žiadna športová štvorkolka so zadným náhonom nemôže ani pomyslieť. Nad priemerom svojej triedy TGB TARGET 550 IRS EFI vyniká obratnosťou, príjemným bezproblémovým ovládaním, odolnosťou, vysokou spoľahlivosťou a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Ľahké a spoľahlivé štartovanie, optimálny výkon a vysoký krútiaci moment v akejkoľvek nadmorskej výške zabezpečuje elektronické vstrekovanie paliva EFI.

Ak si chcete užiť výlety, šport, zábavu, špičkový agresívny dizajn a moderné technické riešenia, ale zároveň by ste občas potrebovali aj pracovnú štvorkolku, potom je TGB TARGET 550 IRS EFI práve pre vás.

Vysoká priechodnosť terénom - Vysokú priechodnosť ťažkým terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, široký rozchod, elektricky ovládané pripájanie pohonu predných kolies ( 2x4/4x4 ) jednoduchým stlačením tlačidla a vysoká svetlá výška vďaka sympatickým 12palcovými hliníkovým kolesám.

V najťažších podmienkach sa naplno uplatní rýchlo pracujúca elektrická uzávierka predného diferenciálu, ktorá úplne uzamkne predný náhon, takže sila motora ide rovnomerne na obe predné a zadné kolesá.
 Podvozok je odpružený vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi a progresívne vinutými pružinami s nastaviteľným predpätím pre ideálne prispôsobenie štvorkolky terénu, nákladu a spôsobu jazdy.

Výkonný motor je poháňaný spoľahlivým moderným kvapalinou chladeným štvorventilovým jednovalcom SOHC o objeme 503 ccm so vstrekovaním, na ktorý nadväzuje automatický dvojrýchlostný heavy - duty variátor so silnou redukciou do pomala, schopnosťou brzdiť motorom a nízkymi nárokmi na údržbu.

Účinné brzdy - Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s centrálnou nožnou brzdou je opatrený odolnými pancierovými hadičkami. Kotúč zadnej brzdy nie je umiestnený v zadnej osi, ale na zadnom kardane, kde je lepšie chránený pred poškodením.

LCD displej - Multifunkčný digitálny LCD displej poskytuje všetky prevádzkové informácie. Displej obsahuje digitálny rýchlomer, segmentový otáčkomer, palivomer, celkové aj denné počítadlo kilometrov, hodiny, počítadlo motohodín, ukazovateľ zaradeného pohonu 2WD alebo 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu. Ďalšie kontrolky, vrátane kontroliek práve zaradenej rýchlosti, sú po stranách displeja. Elektrické príslušenstvo dopĺňajú moderné LED smerovky s čírou optikou a projektorové halogénové svetlomety.

Bohaté príslušenstvo - TGB TARGET 550 IRS EFI umožňuje používanie širokej škály všestranného pracovného príslušenstva a adaptérov, ktoré možno ľahko a rýchlo namontovať. Medzi najčastejšie používané doplnky patria prívesné vozíky, snehové radlice, trávne kosačky, snežné pásy TJD, mulčovače a ďalšie pracovné príslušenstvo.


Štvorkolka TGB TARGET 550 IRS EFI je v SR schválená na prevádzku na pozemných komunikáciách pre dve osoby.

Prémiová výbava Target 550i IRS v základnej cene :
Navijak TGB 3000, elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierové brzdové hadičky, atraktívne 12palcová hliníkové disky, 25 " pneumatiky MAXXIS Bighorn, chrániče rúk na riadidlách, nový design 3M polepov, plastové nášľapy, predný ochranný nárazník, plastové lemy blatníkov.

Vynikajúca dostupnosť náhradných dielov .