sonna.com.ua

NOVÉ, ROZŠÍRENÉ UTV!

Maximum bez kompromisov a bez limitov za fantastickú cenu? Úplne Nový dvojvalcový Gladiator UTV 830 EFI je teraz pripravený pre všetky druhy ťažkej práce!

Úplne nový Gladiator UTV 830 EFI V-Twin. Stroj, ktorý celkom nepochybne rozdúcha stojaté vody strojov kategórie side by side. Z modelu Gladiator X8 prevzatý osvedčený dvojvalcový motor o obsahu 800 ccm so vstrekovaním Delphi spoločne s úplne novou konštrukciou rámu, ktorý je dimenzovaný na všetky druhy práce, urobí z tohto UTV aj fantastického spoločníka na športové prechádzky. Tento extrémne odolný stroj, určený prevažne pre profesionálnu prácu, vám umožní mnoho činností, ktoré ste doteraz nezvládli. Ak chcete prepravovať ťažké náklady v extrémnom teréne, ťahať nákladné vozíky, dopravovať osoby, odhrňovať sneh, jednoducho ak chcete prekračovať všetky bežné limity, je Gladiator UTV 830 EFI tým pravým strojom pre vás! Gladiator UTV 830 má úplne nový odolný a starostlivo skonštruovaný podvozok s mohutným dimenzovaním všetkých partií, ktoré plne vychádza z osvedčených modelov predchádzajúcich generácií štvorkoliek a UTV radu Gladiator! Vďaka svojej priaznivej cene, ktorá nemá vo svojej kategórii absolútne žiadnu konkurenciu, dokáže Gladiator UTV 830 EFI osloviť okrem profesionálov aj farmára, záhradkárov, či chalupárov, pre ktorých je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujúcim kritériom!

Základom stroja Gladiator UTV je masívny a vysoko odolný oceľový podvozok disponujúci nezávislým zavesením všetkých kolies s výborne zladenými a široko nastaviteľnými tlmičmi. Pohonnou jednotkou je osvedčený a veľmi spoľahlivý dvojvalcový motor s obsahom 800 ccm, ktorého odolnosť a životnosť bola preverená v mnohých extrémnych závodoch a expedíciách v modeli Gladiator X8 EFI. Všetky prevody sú pomocou kardanových hriadeľov a poloosí a koncipované sú ako maximálne bezúdržbové.

Mohutná a priestranná korba Gladiatora UTV 830 EFI, ktorej konštrukcia je kombináciou kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu a ocele, je sklopná a istená hydraulickými tlmičmi a samozrejme má aj otváracie masívne zadné čelo. Rozľahlá ložná plocha je vybavená aj okami na uchytenie nákladu.

Nový Gladiator UTV 830 EFI je vybavený homologizovaným ťažným zariadením s elektrickou zásuvkou!

Kabína automobilového typu je vybavená ľahko udržovateľnými ergonomickými sedačkami zo syntetickej umývateľnej kože, robustným ochranným oceľovým rámom s integrovanými bezpečnostnými pásmi a kompletnou výbavou pre ľahké ovládanie stroja. Vo výbave kabíny nechýba praktické diaľkové ovládanie k navijaku či niekoľko odkladacích plôch vrátane umazykatelnej skrinky u spolujazdca. K dokonalosti a komfortu kabíny je k dispozícii plastová strecha, predné sklo, bočné dvere, bezpečnostné pásy a mnoho ďalších užitočných doplnkov, ktoré z Gladiatora UTV 830 EFI robia mimoriadne praktického a pohodlného pomocníka.

63 koní, 72 Nm krútiaceho momentu, 4x4 s uzávierkou, obrovská svetlá výška, skvelé jazdné vlastnosti, navijak 3500 lbs, zliatinové 14 "kolesá, 6-plátnovej odolné pneu, bohaté úložné priestory, LED svetlá, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo - to sú ďalšie vlastnosti, ktoré z Gladiatora UTV 830 EFI robia najvšestrannejšieho pomocníka, akého ste si mohli priať!

Gladiator UTV 830 EFI je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestne vozidlo pre vodičské oprávnenie skupiny B1 (automobil). Ako tradične je u strojov rady Gladiator exkluzívna trojročná záruka na celý stroj a tiež doživotná továrenské záruka na rám stroja. Táto jedinečná a vysoko nadštandardná záruka platí pre prvého majiteľa stroja, nevzťahuje sa na spotrebný materiál a je neprenosná.