sonna.com.ua

Už v základe je štvorkolka Jumbo 720R vybavená rozmernými oceľovými nosičmi s vysokou nosnosťou, veľkorysým úložným boxom pod sedlom a ťažným zariadením s možnosťou ťahať i tlačit najrôznejšie pracovné príslušenstvo.

Sedemstovka motor štvorkolky SMC Jumbo 720R EFI bol vyvinutý v Taiwanskej vládou podporovanom hi-tech vývojovom inštitútu Itria. Tento mimoriadne výkonný a odolný vodou chladený motor s americkým vstrekovaním Deplhi ponúka parádnych 53 koní a viac ako 60 Nm krútiaceho momentu! Vďaka týmto parametrom sa jedná o jednu z najvýkonnejších sedmstoviek vôbec! 

Svoj výkon prenáša na zadné hnané kolesá prostredníctvom mohutného bezúdržbového variátora a kardanových hriadeľov. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu.Motor sa štartuje elektrickým štartérom. Prevodový systém je jednoducho a ľahko udržiavateľný a je navrhnutý pre minimálne nároky na údržbu. Všetky prevodové a kardanové skrine sú utesnené proti vlhkosti a majú odvetrávací systém, ktorý dovolí vyrovnávaniu tlaku bez znečistenia prevodového oleja.

Jumbo 720R EFI má v základnej výbave  12 "ALU kolesá s odolnými 6-tich plátnovými pneu Duro PowerGrip, homologované ťažné s elek. zásuvkou, multifunkčný displej, masívne predné i zadné nosič, uzamykateľné viečko nádrže.