sonna.com.ua

Najmodernejší, úplne novo skonštruovaný športový podvozok s nitrogénovým tlmičmi. Špičkový japonský motor Fuji (Subaru). Vynikajúce brzdy. Neprekonateľne špičková SMC kvalita spracovania. To sú najmocnejšie zbrane najnovšieho stroja zo stajne SMC. V nich sa skrýva naozajstná sila štvorkolky RAM 520RR!

Prevody štvorkolky SMC RAM 520RR poháňa spoľahlivý vodou chladený motor vyrobený pre SMC v japonskej továrni Fuji Heavy Industries (Subaru) a právom patrí k absolútne najvýkonnejším vo svojej kategórii. Tento robustný motor je štvortaktný a štvorventilový SOHC agregát, ktorý svoj výkon prenáša na zadné hnané kolesá prostredníctvom odolnej, manuálne riadenej, päťstupňovej prevodovky a sekundárneho reťazového prevodu. Prevodovka samozrejme disponuje aj spätným chodom. Motor sa štartuje elektrickým štartérom. Prevodový systém je veľmi odolný, maximálne jednoduchý a plne integrovaný do pohonnej jednotky. Všetky prevodové skrine sú utesnené proti vlhkosti a majú odvetrávací systém, ktorý dovolí vyrovnávanie tlaku bez znečistenia prevodového oleja. Všetky dôležité servisné intervaly sa zhodujú s intervalmi garančných prehliadok, takže stačí stroju venovať len minimálne prevádzkové starostlivosť!

Štandardná záruka tejto štvorkolky je v trvaní dvoch rokov a vzťahuje sa na všetky vady materiálu, alebo výrobné vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradných dielov a technická podpora sú samozrejmé.